ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY OD 16 LAT ORAZ KOBIET

HIP-HOP

Hip-hop to technika otwarta związana stylistycznie ze street dance, łączy klasyczne techniki hip-hopowe takie jak locking, popping, funk, house. Hip hop jest przede wszystkim dobrą zabawą, pozwala rozwijać indywidualność tancerza. Taniec hip-hop stwarza okazję tańczącym do niebywałej ekspresji, a także własnej inwencji i pomysłowości.

POZIOM: OPEN

TWERK

Twerk to rodzaj tańca, który jest popularny głównie wśród kobiet i polega na rytmicznym i zmysłowym potrząsaniu pośladkami.Na początku lat 90-tych przeniknął do kultury hip-hopowej. Twerk to taniec, ale też forma fitness, dzięki której ujędrnisz swoje ciało i spalisz mnóstwo kalorii. Angażuje do pracy dolne partie ciała, przez co pomaga wysmuklić nogi, pupę, biodra i talię. Twerking pozwala nabrać pewności siebie i zyskać świadomość własnego ciała.

POZIOM: POCZĄTKUJĄCY

SEXY DANCE

Zajęcia sexy dance pozwalają odkryć seksapil, wydobyć kobiecość i pokochać swoje ciało. Podczas treningu uczysz się poruszać uwodzicielsko, nabywasz pewności siebie.Sexy dance to dobry sposób na zgubienie zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki. Podczas lekcji nie zapominamy o stretchnigu, wzmocnieniu głównych partii mięśniowych oraz uświadomieniu jak ważne w seksownym i uwodzicielskim tańcu są gesty i mimika twarzy.

POZIOM: OPEN

BEYONCE STYLE

Zajęcia przeznaczone dla kobiet, które chciałyby poruszać się tak jak Beyonce. Celem zajęć Beyonce Style jest nauka choreografii, podobnych do prezentowanych przez artystkę w videoclipach. Podczas zajęć skupiamy się na zmysłowych ruchach bioder, nóg, brzucha oraz klatki piersiowej. Pozwalają także obudzić w sobie kobiecość oraz uczą sztuki prezentowanie się podczas tańca.

POZIOM: OPEN

SALSATION

Salsation to zajęcia taneczno- fitnessowe. Opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie. Przed treningiem właściwym przeprowadza się rozgrzewkę izolowaną oraz wykonuje się ćwiczenia rozgrzewające na każdą partię mięśni z osobna, zaczynając od górnych części ciała.

POZIOM: OPEN

ZUMBA

Zumba to połączenie tańca i aerobiku inspirowane latynoskimi rytmami. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja głównie rytmów latynoskich.

POZIOM: OPEN

DANCEHALL

Dancehall to taniec pochodzący z Jamajki. Ten styl, to nie tylko szejki, czyli trzęsienie pupą, ale przede wszystkim ogromna liczba kroków, które każdy szanujący się tancerz dancehallu powinien znać. Zajęcia te rzeźbią i wzmacniającą mięśnie poszczególnych partii ciała, rozwijają siłę, gibkość, uczą poczucia rytmu, ‘feelingu’ jamajskiego, płynności ruchów, świadomej pracy na ciałem i umysłem, a także  zapewniają intensywny stretching.

POZIOM: OPEN

EASY JUMPit

Ćwiczenia na trampolinie łączą wysiłek i zabawę. To skuteczny i przyjemny sposób na utratę zbędnych kilogramów. Skoki na trampolinie podnoszą poziom endorfin niezbędnych do utrzymania dobrego nastroju, aktywizują wszystkie partie mięśniowe, poprawiają koordynację, rzeźbią sylwetkę i dają przy tym dużo radości! Podczas jednej godzinnej sesji treningowej możesz spalić aż do 1000 kcal.!!

POZIOM: OPEN

POZIOMY ZAAWANSOWANIA

OPEN

zajęcia dla wszystkich bez względu na stopień zaawansowania

POCZĄTKUJĄCY

zajęcia dla osób, które rozpoczynają przygodę z danym stylem tańca, bądź mają podstawową wiedzę w tym zakresie

ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

zajęcia dla osób, które posiadają doświadczenie taneczne w danym stylu tańca