ZAJĘCIA DLA JUNIORÓW OD 12 DO 15 LAT

STREET DANCE

Street dance to taniec uliczny,który zyskał popularność na całym świecie, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Taniec street dance ewoluował w otwartych przestrzeniach, takich jak ulice, parki, boiska szkolne, a także w klubach i na dyskotekach. Ten rodzaj tańca jest w dużej mierze oparty na improwizacji. Ważne są również więzi międzyludzkie.  Najważniejsze w street dance są indywidualność i oryginalność, tworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu. Taniec ten kształtuje kondycję i wytrzymałość, uczy płynnych ruchów. Można go tańczyć solo albo w większej grupie.

POZIOM: POCZĄTKUJĄCY

MUSICAL DANCE

Zajęcia , które łączą broadway jazz z elementami aktorstwa. Lekcja składa się z solidnej rozgrzewki,  pracy nad techniką tańca – najczęściej jazzowego oraz nauki choreografii – często współtworzonej przez uczestników zajęć. Musical dance to zajęcia pełne emocji i ekspresji. Podczas nich możesz wyrazić i wyzwolić różnorodne emocje w tańcu, poznać kroki do największych musicalowych produkcji oraz odnaleźć w sobie nie tylko taneczne ale i odrobinę aktorskich zdolności.

POZIOM: POCZĄTKUJĄCY

MODERN JAZZ

Jest to forma tańca, która ukształtowała się na bazie tańca klasycznego. Jazz ma swój unikatowy charakter. Może się podobać dzieciom, ponieważ technika i elementy tańca nie są obarczone sztywnymi zasadami jak w balecie. Jest to alternatywa dla tych, którzy szukają większych możliwości wyrażania siebie poprzez taniec. Swoboda ruchu, ekspresja taneczna, improwizacja – to cechy tańca jazzowego. Jego kontynuacją jest modern jazz, który korzysta z wielu technik tanecznych, wplatając je w piękne choreografie.

POZIOM: POCZĄTKUJĄCY

JUNIOR JUMPit

JUNIOR JUMPit to zajęcia dedykowane młodzieży w wieku od 12 do 15 lat.
Ta forma aktywności pozytywnie wpływa na:
–  rozwój równowagi,
–  koordynacji,
–  wzmocnienie mięśni,
– poprawę wydolności,
– utratę nadmiernych kg,

POZIOM: OPEN

HIP-HOP
grupa pokazowa

Są to zajęcia obecnie najbardziej popolarne wśród dzieci i młodzieży. Hip-hop to technika otwarta związana stylistycznie ze street dance, łączy klasyczne techniki hip-hopowe takie jak locking, popping, funk, house. Hip hop jest przede wszystkim dobrą zabawą, pozwala rozwijać indywidualność tancerza. Taniec hip-hop stwarza okazję tańczącym do niebywałej ekspresji, a także własnej inwencji i pomysłowości.

POZIOM: ZAAWANSOWANA

EDC JAZZ
grupa pokazowa

Jest to forma tańca, która ukształtowała się na bazie tańca klasycznego.  W jazzie technika i elementy tańca nie są obarczone sztywnymi zasadami jak w balecie. Jest to alternatywa dla tych, którzy szukają większych możliwości wyrażania siebie poprzez taniec. Swoboda ruchu, ekspresja taneczna, improwizacja – to cechy tańca jazzowego. Grupa pokazowa będzie miała możliwość rozwijania się również w technice modern jazz oraz innych technik, które będą wplatane w piękne choreografie.

POZIOM: ŚREDNIO ZAAWANSOWANA

POZIOMY ZAAWANSOWANIA 

OPEN

zajęcia dla wszystkich bez względu na stopień zaawansowania

POCZĄTKUJĄCY

zajęcia dla osób, które rozpoczynają przygodę z danym stylem tańca, bądź mają podstawową wiedzę w tym zakresie

ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

zajęcia dla osób, które posiadają doświadczenie taneczne w danym stylu tańca